ASUS Transformer Book T100.

ASUS Transformer Book T100 to ultraprzenośny laptop. Komputer ten posiada 10-calowy tablet w jednym. Co powoduje jego bezkonkurencyjność? To, że zawsze zapewnia największe możliwości. W tym modelu rozrywka nigdy nie traci na jakości. Dostępny model jest w przystępnej cenie, co daje kolejny plus. ASUS Transformer Book T100 umożliwia bez problemowe i przy okazji mobilne korzystanie w trybie laptopa i tabletu. A więc to koniec z kompromisami. Od teraz hasło – ,,Idź tam, gdzie chcesz z nowym ASUS Transformer Book T100?? sprawdzi się w stu procentach.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ.

ASUS Transformer Book T100 to nowoczesny komputer, który przede wszystkim potrafi zapewnić niezwykłe możliwości, jest do tego lekki i poręczny. Model ten posiada czterordzeniowy procesorem Intel Atom oraz system Windows 8.1, dzięki takiemu zabiegowi wszystkie programy działają szybciej i płynniej, niż kiedykolwiek. Kolejnym plusem jest to, że nic już nas nie spowolni dzięki długiej pracy na baterii. ASUS Transformer Book T100 posiada dużą pojemność bateryjną, która pozwala przeglądać strony internetowe przez 11 godzin, dzięki czemu zawsze mamy łączność ze światem. Z kolei dzięki technologiom ASUS Instant On i Microsoft Instant Go, komputer ten jest gotów do pracy zawsze, gdy tego tylko potrzebujesz. ASUS Transformer Book T100 to naprawdę doskonałe urządzenie dla każdego, kto jest w ciągłym ruchu. Dużym plusem jest nowoczesna klawiatura z odległościami 19mm.

Rozwiązanie to zapewnia w dużym stopniu komfortowe pisanie, którego nie znajdziemy w żadnym innym urządzeniu. Z kolei porty typu USB3.0 SuperSpeed zapewniają bardzo wysoką prędkość przesyłania wszelkich plików. Do tego fabrycznie możemy się cieszyć zainstalowanym pakietem Microsoft Office Home & Student 2013. Możemy się cieszyć grami i muzyką, poszerzać swoją kolekcję dzięki łatwemu dostępowi do Windows Store i XBox Live. Inżynierowie i projektanci firmy ASUS stworzyli najbardziej luksusowy, a jednocześnie wytrzymały design, który na pewno przypadnie nam do gustu. Model ten posiada piękny wzór złożony z okręgów. Obudowa jest miła dla oka i przyjemna w dotyku. Z kolei bardzo miękka, a jednocześnie wytrzymała guma może zagwarantować dobry chwyt , z przymrużeniem oka możemy stwierdzić, że nigdy nie będziemy chcieć dołożyć swojego ASUS Transformer Book T100.

Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie w którym jednak często dochodzi do uszkodzeń łączenia klawiatury z matrycą oraz gniazda zasilania i ekranu dotykowego. Więcej o naprawach tabletów