Eurocom Shark do domu i pracy.

Eurocom Shark to nowoczesna propozycja do domu, pracy oraz dla graczy, z której możemy skorzystać niezależnie od tego, co robimy na co dzień. Ten nowoczesny laptop chwalony jest przede wszystkim przez swoją ponad przeciętną wydajność. Firma Eurocom zaimponowała wielu entuzjastom wypuszczając na rynek nowoczesny sprzęt, który doskonale sprawdza się w przypadku pracy oraz gier. Profesjonalna propozycja dla bardzo wielu osób. Zobaczmy zatem jak prezentuje się tego rodzaju propozycja.

Nowoczesny komputer wygląda bardzo zachęcająco ? delikatny wzór, ciekawe kolory, wszystko idealnie skomponowane. Niestety minusem może być to, że laptop nie należy do najmniejszych. Grubość Eurocom Shark to aż 16,3 do 42,7 mm, a waga to aż 2,7 kilogramów. Producent pomyślał o matowej matrycy, której rozdzielczość wynosi dokładnie 15,6 cali. Obraz wyświetlany w rozdzielczości HD+ (1600×900) zadowoli bardzo wielu użytkowników, mniej i bardziej wymagających. Aż 95 procent pokrycia barw NTSC. Zwróćmy również uwagę na pełnowymiarową klawiaturę ze stopniowym podświetleniem LED, co jest bardzo wygodnym udoskonaleniem codziennej funkcji z której każdy z nas korzysta.ec

Model Shark to serce, takie jak Intel Core i5 lub i7 (rodzina Haswell), gdzie najnowsze rozwiązanie to 4-rdzeniowy/8-wątkowy Core i7-4940MX o taktowaniu 3,1/4,0 GHz. 24 GB pamięci DDR3L-1866 oraz karta graficzna Nvidia GeForce GTX 860M. Mamy też miejsce na dysk SSD mSATA do wielkości 1 TB, dwa dodatkowe dyski 2,5-calowe HDD/SSHD/SSD, napęd optyczny DVD ? w to miejsce możemy również wstawić dodatkowy dysk HDD/SSHD/SSD. Jak w przypadku każdego nowoczesnego rozwiązania mamy tu moduł Bluetooth 4.0. 8-komorowy akumulator świetnie sprawdza się w codziennej pracy.

Podstawa komputera Shark kosztuje około 730 euro. Najbardziej bogata wersja to koszt aż 800 euro. Zatem każdy może dokupić takie elementy, które będą niezbędne jeśli chodzi o użytkowanie komputera. Dlatego warto się tutaj zatrzymać na chwilę. Rozbudowana wersja na pewno pozwoli nam na bardziej profesjonalne korzystanie z komputera. Nie jest to tak drogo, jak może się wydawać, jeśli spojrzymy na szereg możliwości, które daje nam ten nowoczesny sprzęt. Dla graczy na pewno jest to dobre rozwiązanie, które pozwoli na testowanie nowoczesnych gier komputerowych.